Tandogan Brode

Hakkımızda

 Firmamız, piyasanın taleplerine ve günün modasına uygun geniş bir desen koleksiyonuna sahiptir. Tescillenmiş olan firmamız iç giyim, ev tekstili, gelinlik ve hazır giyim üreticilerine brode, güpür, dantel ve nakış türü ürünler tedarik etmektedir.

 Yeniliklere değer veren, benzersiz desenler ve moda yaratan yapısı ile sektöründeki firmalardan daha farklı ve daha yaratıcı bir ürün yelpazesine sahip olan Tandogan Brode Tekstil, yeni kordone, güpür ve tül dantel brode koleksiyonu ile geleneksel brode işlemesine üçüncü boyutu getirip, Türk Tekstilini daha kaliteli bir seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Firma olarak güpür üretimiyle

Sektörde katma değer oluşturan şirketimiz, brode, aplik ve yaka alanında müşteri odaklı hizmet veriyor. Kendi ithal ettiği elastiki ve standart bant ile lez dantellerde de tercih edilen firmamız, talebe göre boyama hizmeti de sunuyor.  

Firma olarak önümüzdeki süreçte dantel alanındaki yenilikleri sunmaya devam edeceğiz. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz özel desen tasarımlarıyla sektöre katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Yurtdışına yaptığımız ziyaretlerle ürün yelpazemizi zenginleştirip hedef pazarlarımızdaki fuarlara katılımcı olarak yer alacak ve müşteri portföyümüzü genişleteceğiz. “Geçmişten Geleceğe En İyi Hizmet” sloganıyla yoluna devam eden Tandogan Brode, sektörün tedarikçilerinden biri olmak için gerekli atılımları yapacaktır.